ЗНО

ЗНО 2019

До уваги осіб, які планують складати   зовнішнє  незалежне оцінювання     у 2019 році!

Подання реєстраційних документів особами для   участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі                            – ЗНО)   відбуватиметься  на сайті УЦОЯО www.testportal.gov.ua таким чином:

від 05.02 до 18.03.2019 р.  – формування та відправлення до Одеського РЦОЯО комплектів реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які складатимуть ДПА у формі ЗНО;              від 05. 02 до 25.03.2019 р. – подання реєстраційних документів особами для участі в ЗНО.

 Особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році:

 

1) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 20 травня до 12 липня;

2) кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів;

3) результати ЗНО із трьох навчальних предметів зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти (далі – атестація) для учнів закладів загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО), які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

 • українська мова і література (українська мова);
 • математика або історія України (період XX – початок XXI століття) (за вибором учня);
 • один із навчальних предметів, зазначених у пунктах 2 – 11 Переліку предметів ЗНО (за вибором учня);

4) учні ЗЗСО, яким результат ЗНО з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за атестацію:

 • отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;
 • отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цю іноземну мову на профільному рівні;
ЗНО – 2019 в Україні

5) результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період XX – початок XXI століття) (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати атестації для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти;

6) результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання атестації у формі ЗНО, що передбачено абзацом другим пункту 8 розділу II Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня 2017 року N 1224, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 вересня 2017 року за N 1138/31006.

Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень-перепусток для участі в ЗНО-2019 буде здійснено до 30.04.2019 р.

 

                                          Графік проведення основної сесії  ЗНО-2019

з/п

Предмет Дата
1 Математика 21.05.2019
2 Українська мова і література 23.05.2019
3 Іспанська, німецька, французька мови 27.05.2019
4 Англійська мова 28.05.2019
5 Фізика 30.05.2019
6 Історія України 04.06.2019
7 Біологія 06.06.2019
8 Географія 11.06.2019
9 Хімія 13.06.2019

 

           

 Державна підсумкова атестація в 4 та 9 класах в 2018 навчальному році

19-66list-pro-dpa2018

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість послуги із проведення одного пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році становить 132 грн.

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 1 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

 • з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
 • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати пробного тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.