Особливості реєстрації на ПЗНО 2019

УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТІ осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року, для Одеської та Кіровоградської областей.

1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробного ЗНО, ПЗНО) є особи, які зареєструвалися для участі в ПЗНО та здійснили оплату.

2. Реєстрація учасника пробного ЗНО здійснюється Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі – ОРЦОЯО) через мережу Іnternet після отримання від учасника електронної заяви.

3. Реєстрація триватиме з 08 січня до 31 січня 2019 року.

4. Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:

1) Зайти на сайт ОРЦОЯО http://test-center.od.ua на сторінку «Пробне ЗНО- 2019».

2) Ознайомитися з документами, що регламентують проведення пробного ЗНО.

3) Уважно заповнити на сайті реєстраційну форму, перевірити правильність зазначених даних та надати згоду на обробку персональних даних.

4) Роздрукувати сформований PDF-документ із реєстраційною карткою, у якій буде зазначено логін та пароль для доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», та квитанціями на оплату кожного із замовлених тестувань. Радимо зберігати отримані логін та пароль у надійному місці для уникнення несанкціонованого доступу!

5) Здійснити оплату на основі сформованих квитанцій протягом 5 (п’яти) робочих днів в установі будь-якого банку України.Останній день прийому платежів – 05 лютого 2019 року. Кошти, перераховані після 05 лютого 2019 року, зараховуватися не будуть.

6) Зберегти квитанцію (чек), що підтверджує проведення операції оплати. Ідентифікація платежу здійснюється автоматично за кодом, який вказано в квитанції(ях) в полі «Призначення платежу». Він унікальний для кожного предмета та учасника пробного ЗНО. Звертайте увагу касира на обов’язкове внесення цього коду до поля «Призначення платежу». Якщо у призначенні платежу в квитанції не вказані дані або вказані невірні дані, гроші не зможуть бути зараховані. Квитанція про оплату вважається підтвердженням ознайомлення та згоди з умовами пробного ЗНО.

7) Проконтролювати надходження платежу до ОРЦОЯО в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО». Якщо через 5 робочих днів після оплати надходження коштів не зафіксовано в «Особистому кабінеті», звернутися за телефоном інформаційної підтримки ОРЦОЯО (048-784-89-36, 0482-32-35-¬09).

5. До 25 лютого 2019 року в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО» буде розміщено запрошення-перепустку, у якій буде зазначено час і місце проведення пробного ЗНО. Запрошення-перепустку необхідно роздрукувати.Пункти проведення пробного ЗНО будуть створені, як правило, у районних центрах та/або в містах обласного значення. Якщо в районі (місті обласного значення) у певний день виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше, ніж 45 осіб (сумарно з усіх предметів, що проводяться в цей день), то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.

6. У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ПЗНО, зазначеною у запрошенні – перепустці.

7. Кожен зареєстрований учасник може скласти у день пробного ЗНО тест лише з одного предмету згідно з графіком:

16 березня 2019 року – українська мова і література;

23 березня 2019 року – історія України, математика, біологія, географія, хімія, фізика, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

8. Допуск до пункту пробного ЗНО здійснюється за наявності в учасника таких документів:• паспорта або свідоцтва про народження;• запрошення-перепустки;• квитанції про сплату вартості послуг на проведення пробного ЗНО.

9. Результати пробного ЗНО:

1) Кожен учасник пробного ЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», доступ до якого буде здійснюватися через «Особистий кабінет учасника ПЗНО»:

• з 16.03. 2019 р. до 18.03.2019 р.– з української мови і літератури;

• з 23.03.2019 р. до 25.03.2019 р.- з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

2) Оприлюднення правильних відповідей до завдань ПЗНО:

• 19.03.2019 р. – з української мови і літератури;

•26.03.2019 р.– з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

3) Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

• 22.03.2019 р.- з української мови і літератури;

• 29.03.2019 р.- з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Бажаємо успіхів!

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *