Місяць: Лютий 2018

Мовно-літературна гра “Чиє зверху?”

21 лютого  в рамках тижня зарубіжної літератури та до Міжнародного Дня рідної мови у філії «Диківська ЗШ I–ІII ступенів» відбулася мовно-літературна гра «Чиє зверху?», організована вчителями української мови та зарубіжної літератури  Н.Жосан та О.Волосячик. Метою гри стало прищеплення любові до мови та літератури, вироблення вміння використовувати здобуті  теоретичні знання на практиці. Детальніше “Мовно-літературна гра “Чиє зверху?””

Небесна сотня: Герої не вмирають…

Лінійка-реквієм “Небесна сотня:                                                                                                      герої не вмирають…”                                  

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше “Небесна сотня: Герої не вмирають…”

Конкурсно-розважальна програма “Мелодія двох сердець”

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

День святого Валентина – це ще один привід обмінятися подарунками, квітами, поцілунками, «валентинками». І попри те, що в кожній країні святкують його по-різному, всіх об’єднує дещо спільне – це нагода вкотре сказати один одному про почуття. Детальніше “Конкурсно-розважальна програма “Мелодія двох сердець””

Конкурс малюнка “Від серця до серця”

Компанія ТСО щомісяця проводить конкурси малюнка “Крейдою на дошці”. За перемогу в конкурсі учасники отримують нові шкільні дошки. Учні школи з задоволенням взяли участь в цьому конкурсі.

Детальніше “Конкурс малюнка “Від серця до серця””

6 лютого – День безпечного Інтернету

 6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Гасло цього року – «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

Детальніше “6 лютого – День безпечного Інтернету”