Місяць: Листопад 2017

Участь вихованців гуртка Європейський Клуб “Єдність” в обласному семінарі

23 листопада на базі Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбувся обласний семінар «Полікультурний розвиток громадянського суспільства як основа взаєморозуміння та врегулювання конфліктів», в якому взяли участь вихованці гуртка “Європейський клуб “Єдність” (керівник С.Шуляшкіна-Кулікова), учні філії “Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів”: Качура Діана, Соляр Юлія, Чоботар Анастасія, Юрьєв Влад. Детальніше “Участь вихованців гуртка Європейський Клуб “Єдність” в обласному семінарі”

21 листопада – День Гідності та Свободи

Обирай Свободу рідному народу!
Обирай Свободу і добро ідей!
Обирай Свободу Заходу і Сходу,
Обирай Свободу для усіх людей!

21 листопада – День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

Детальніше “21 листопада – День Гідності та Свободи”

16 листопада – Міжнародний День толерантності

16 листопада – Міжнародний День толерантності. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

Детальніше “16 листопада – Міжнародний День толерантності”

Тиждень знань безпеки життєдіяльності “Сірники не чіпай – вогонь не закликай!”

З 06 листопада по 10 листопада проходив Тиждень знань БЖ. В рамках Тижня класними керівниками 1-11 класів, педагогом-організатором, вчителями ОЗ було проведено заходи: Детальніше “Тиждень знань безпеки життєдіяльності “Сірники не чіпай – вогонь не закликай!””

Плекаймо в серці рідну мову, Прозоре диво калинове

9 листопада – День української писемності та мови. Це свято встановлено Указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора. Детальніше “Плекаймо в серці рідну мову, Прозоре диво калинове”

Конкурсно-розважальна програма “А я українка, україночка”

У конкурсній програмі участь взяли учениці 5,6,8,9 класів: Іванова Ілона, Добровольська Серафима, Вітюк Вероніка, Добровольська Єлизавета, Баклач Валерія.

Детальніше “Конкурсно-розважальна програма “А я українка, україночка””

Фестиваль “Єдина родина на карті України”

26 жовтня 2017 року на базі Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбувся фестиваль “Єдина родина на карті України”, на якому були присутні вихованці гуртка Європейський клуб “Єдність” Районного ЦДЮТ (керівник С.Шуляшкіна-Кулікова), учні філії “Диківська ЗШ”: Чоботар Анастасія, Соляр Юлія, Качура Діана та Береговий Сергій. Під час Фестивалю учасники взяли участь у квесті. Вихованці гуртка отримали ПЕРЕМОГУ у номінації “Краєзнавство” і були нагороджені ДИПЛОМОМ!!!

  Детальніше “Фестиваль “Єдина родина на карті України””

Екскурсія до майстерні “Веселі карамелі”

В учнів філії “Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів” під час канікул, а саме, 2 листопада, відбулась цікава та смачна екскурсія до майстерні “Веселі карамелі” м. Кропивницького. Детальніше “Екскурсія до майстерні “Веселі карамелі””

Halloween party

31 жовтня 2017 року вихованці гуртка Європейський клуб “Єдність”  РЦДЮТ (керівник С.Шуляшкіна-Кулікова), учні 8 класу філії Анастасія Чоботар, Юлія Соляр, Діана Качура, Вітюки Вероніка та Яніна організували та відсвяткували з учнями філії Halloween party, в програмі якого: Детальніше “Halloween party”

Фестиваль “Козацький найсмачніший куліш”

До Дня українського козацтва в філії “Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів”  заступником завідувача з виховної роботи С.Шуляшкіною-Куліковою, класними керівниками 1-11 класів, класним керівником 2 класу Р.Лимаренко, педагогом-організатором В.Азаровою та вчителем фізичного виховання В.Бургазом було організовано та проведено змагання “Веселі козачата”, свято “Посвята в козачата”, фестиваль “Козацький найсмачніший куліш”. Почесними гостями Фестивалю стали козаки на чолі з атаманом Анатолієм Рябошапкою. На свято завітав також сільський голова, козак В.Андієнко.  Детальніше “Фестиваль “Козацький найсмачніший куліш””